Çalışma Saatleri : 08:00-19:00

Led Tabela

TABELA MODELLERİ

Led Tabela / Kayan Yazı Tabela

Led tabela müşterilerinizin sizi daha iyi fark etmesini sağlayan en etkili ve teknolojik bir reklam tabela çeşididir. Diğer ışıklı led olmayan tabelalara göre görüntü ve ışık kalitesi oldukça yüksektir, ışık kalitesi yüksek ve kaliteli olduğu içinde çok uzak mesafelerden oldukça rahatlıkla okunulabilir. Led tabela yerini floresan ı tabelalardan alıp gelişen teknoloji ile bir çok led tabela çeşidi çıkmıştır. Türkiye pazarında yeni yeni oluşan ve oldukça değer gören bir ışık çeşididir. Led tabela istekleriniz tasarıma ve projeye bağlı kalmaksızın hayallerinizdeki tabelaları gerçekleştirebiliriz.

Led Tabela Nedir?

Kayan yazı led tabela kullanımı ve toparlaması oldukça kolay ve pratik bir üründür. Tamamı ile elektronik üründür panel panel olarak alınır panel ölçüleri sağdan sola 32cm yükseklik olarak da 16 cm yüksekliği vardır bunlar yan yana gelerek 32 ve katlarını oluşturur üst üste gelerek de 16’nın katlarını oluşturur. Kayan yazıların özel kendi ölçülerindeki hazır kasalarına vida yardımı ile panellerin kasaya montajı sağlanır. Paneller kasaya bağlandıktan sonra arkasındaki soketler ve kabloların bağlantısı yapılır ve en önemli kısmı da bağlantılar bittik ten sonra yazıların kaymasını, animasyon yapmasını sağlayan kontrol kartları vardır. Kontrol kartının üzerindeki kodu bilgisayarınızdaki kayan yazı programından bulup kayan yazınızda ne yazmak istediğinizi yazarak kaydedip çıkıyorsunuz ve kayan yazınızda bulunan kontrol kartınızda bir adet flash bellek girişi olan yere takarak programda yazdığınız yazıların aktarılmasını sağlıyorsunuz bu sayede aynı yazıya bağlı kalmaksızın sürekli yazıyı değiştirebilir kampanyalarınızı tabelanızda gösterebilirsiniz.

Boncuk Led Tabela

Boncuk led tabela adından da anlaşıldığı üzere boncuk boncuk olan led modeline boncuk led tabela denir. Boncuk led tabelanın kullanım amacı ilk çıkan led serilerindendir. Günümüzde tercih edilme sebebi iç mekanlarda görselliği oldukça net ve kalitelidir. Dezavantajı ise kayan yazıdaki gibi değişkenlik göstermez ve dış mekanlar da yağmur çamurlu alanlarda oksit yaparak kullanım ömrü kısalır arıza yapma olasılığı artar o yüzden dış mekanlarda pek fazla tercih edilmez.

Modül Led Tabela

Modül led tabelanın kullanım alanları oldukça çokdur. Modül led tamamen dış hava şartlarına uyum sağlayan yapılmış bir led çeşididir. Etrafı epoksi ve silikonlu olduğu için hiçbir şekilde sudan etkilenmez. Modül led in kullanım ömrü ortalama 50.000 ve 60.000 saate kadar kullanım ömrü vardır ortalama günde 10 saat tabelanın yanık kaldığını varsayarsak yaklaşık 27 yıl kadar yanma ömrü vardır fakat kullanılan ürün kalitesi ve dış hava şartları bu olasılığı biraz düşürebilir.

Led Floresan Tabela

Led floresan tabela genellikle kullanım alanları modül led çeşitlerine göre daha farklıdır ve büyük metrajlı işlerde görevini en iyi yerine getiren bir üründür. Normal floresan tabelalardan ayıran bir çok özelliği vardır bunlardan bir kaçını sayacak olursak öncelikle en çok tercih edilme sebebi örneğin tabelaya led floresan konulduysa belli bir zaman sonra elektrik tasarrufundan tabelanın ücretini amorti eder. Kullanım alanları led floresan tabelanın oldukça geniştir. Bunlarda tabela reklamcılık sektöründe olan kendini kanıtlamış faaliyet alanlarından bazıları florasan led tabela, Florasan Totem Tabela, Florasan Çatı Tabelası, Floresan Oyma Tabela olarak reklamcılık sektöründeki kendini kanıtladığı tabela çeşitleridir.

Lensli Modül Led

Nomal modül led tabela dan farkı lensli olması ışığı 9o derece değil de 180 derece açı ile ışığı yayma özelliği vardır. Işığı 180 derece açı ile yaymasının bizim için avantajı nedir lensli modül ledi koyduğumuz alanda her yer eşit şekilde yanarak görüntü kalitesini ve ışık kalitesini oldukça güzelleştirir.

Şerit Led Tabela

Şerit led tabela silikonlu ve silikonsuz olmak üzere ikiye ayrılır silikonlu şerit led dış mekanlarda daha çok tercih edilir kullanım ömrü modül led örneklerine göre oldukça kısadır. Silikonsuz modül led’in ömrü kullanım amacına göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin iç mekan tabelalarda kullanılacaksa led ömrü yüksektir ancak bu ürünü tamamen dekor amaçlı kullanım sürekli açık kaldığı taktirde ömrünü ve ışık kalitesini kısaltmış olursunuz. İç mekanlar için uygun değildir.

Led Tabela Kullanım Alanları

Led tabelanın avantajların bir tanesi yaptırdığınız tabeladaki elektrik tasarrufu belli bir dönemden sonra yaptırdığınız tabelanın parasını elektrik deki sağladığı tasarruf dan amorti edecektir. LED tabelanın diğer avantajı ise yaptırdığınız üründeki ışık kalitesi oldukça yüksek olduğundan sebep müşterileriniz ve çevre halkının firmanızı bilinir hale getirerek işlerinizde mutlaka artı yönde iş potansiyeliniz büyüyecektir.

Led Tabela Fiyatları

Led tabelanın bir çok çeşidi olduğu için hepsinde fiyatlar kullanılacak malzeme ve tabelanın boyutlarına göre değişkenlik gösterecektir. Siziz hayalinizdeki led tabela modellerini faaliyete geçirmek için mutlaka firmamıza bekleriz uygun led tabela fiyatlarımızdan yararlanmak için mutlaka iletişim bölümündeki numaramızı aramanız yeterlidir.

  • YEAR :
  • LOCATION :
  • TYPE :
  • CREATIVE DIRECTOR :
  • VISUALIZATION :
  • PORTFOLIO : Decoration
PORTFOLIO

Decoration

Paylaş
Language »
GÖNDER
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?